Jak się zarejestrować?

W celu zarejestrowania się, w zakładce “Cennik i zamawianie”  wybierz ilość użytkowników (pracowników swojej firmy),  którzy będą korzystać z systemu oraz wybierz ilość firm współpracujących, które mają mieć możliwość współpracy z użyciem systemu. Od razu pojawi się kwota opłaty miesięcznej netto. Następnie wybierz okres na jaki chcesz podpisać umowę, im dłuższy okres tym niższa opłata miesięczna.

Kolejnym krokiem jest wybór oferty specjalnej, możesz też wybrać ofertę  zwykłą “Zarejestruj”. Po dokonaniu wyboru zostaniesz poproszony o podanie adresu email oraz danych firmy / wspólnoty. Po wpisaniu danych kontaktowych, na podany adres email zostanie wysłana oferta specjalnie przygotowana dla Ciebie wraz z instrukcją dalszego postępowania. Po akceptacji oferty i wysłaniu do nas maila otrzymasz powiadomienie o wpisaniu Ciebie w poczet “Founder Member” oraz otrzymasz umowę.

W przypadku pytań napisz do nas: sprzedaz@admireo.pl

 

Jak się zalogować?

Po rejestracji otrzymasz indywidualny link do systemu. Personalizacja systemu obejmuje dodanie logo firmy administrującej lub Wspólnoty (w zależności kto jest kupującym) jak również przedrostek do adresu internetowego, który uzyskuje postać:

przedrostek.admireo24.pl

Pod tym adresem dostępny jest system Admireo dla konkretnego klienta. Ten adres będzie widniał na stronach firmy administrującej w zakładce / odnośniku kierującym do systemu Admireo.

W systemie logujemy się za pomocą loginu i hasła. Obie te informacje dla pierwszego klienta firmy administrującej / Wspólnoty przesyłane są na adres z którego następuje rejestracja. Następnie każdy klient rozpowszechnia loginy i hasła do swoich współpracowników poprzez dodanie użytkownika z adresem email. Każdorazowo dane do logowania są wysyłane na adres email nowego użytkownika.

WYBIERZ PONIŻEJ  ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW  ORAZ ILOŚĆ FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH I OKRES UMOWY.
Cena netto cennikowa – NIE UWZGLĘDNIA RABATÓW z promocji!

Zamieszczony na stronie dynamiczny cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Prezentowane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny.
Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo ofertę za pomocą maila.

Jesteś gotowy na prawdziwą wolność?
Dołącz już dziś!